пʼятниця, 18 грудня 2015 р.


ПРО МЕНЕ

Депутат 
           Наталія
                         Петрівна
Посада: 
вчитель математики

Місце роботи: Білозоринська ЗОШ І-ІІ ступенівНадвірнянської районної ради, Івано-Франківської області

Стаж роботи: 10 років

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст І категорії

Життєве кредо: «Ніколи ні про що не жалкуй: інколи неприємності трапляються на благо, а мрії не втілюються до кращого».  (Олег Рой)

Педагогічне кредо: «Чимало можна домогтися строгістю,багато чого – любов’ю, але найбільше знанням справи і справедливістю, незважаючи на особи». 
(Йоганн Гете)

Тема досвіду: Мотивація учнів на уроках математики з метою формування життєвих компетентностей в умовах сільської школи.


     Опис досвіду: Шкільна освіта сьогодення, як один з компонентів соціальної системи, орієнтована на розвиток особистості учня в процесі активної пізнавальної діяльності. Головним завданням освіти стає не стільки оволодіння сумою знань, скільки розвиток творчого, самостійного мислення школярів, формування вмінь і навичок застосовувати здобуті знання в повсякденному житті. Для вирішення такого завдання недостатньо тільки підручника, традиційної діяльності вчителя, пов’язаної з керуванням процесом навчання, але й бажання самого учня засвоювати подані знання та вміло їх використовувати...


Складність вчительської праці полягає в тому, щоб знайти шляхи до кожного учня, створити умови для розвитку здібностей, закладених в кожному. Сучасні діти приходять до школи з бажанням діяти, причому діяти успішно. На уроці їм подобається не просто слухати, а ставити запитання, обговорювати проблеми, брати інтерв’ю, приймати рішення, придумувати та фантазувати. Якщо вчитель постійно організовуватиме на своїх уроках таку діяльність, навчання буде успішним, а здобуті знання – якісними. Щоб школярі краще сприймали матеріал, бажано спочатку створити відповідну атмосферу: спонукати до навчання, викликати інтерес до теми, привернути увагу... 


ДЕТАЛЬНІШЕНемає коментарів:

Дописати коментар